Hlavní partneri

Mediálni partneriNajbližšie zápasyNáhodný hráč

Majher Ján

Majher Ján

Tabuľky


Štvorzápas mladších žiakov proti Bánovciam nad Bebravou

BBK Bánovce nad Bebravou : MBK Liptovský Mikuláš 39:24 (19:9)


Body MBK LM: Repa 13, Kokavec 4, Beňo 3, Janík a Havran po 2


BBK Bánovce nad Bebravou : MBK Liptovský Mikuláš 70:39 (39:17)


Body MBK LM: Petran 10, Beňo, Janík, Antoška a Havran po 6, Repa 4, Kokavec 1


Do Bánoviec vycestovalo družstvo mladších žiakov v oslabenej zostave kvôli chorobám a zraneniam viacerých hráčov. V prvom zápase naše družstvo doplatilo na veľké množstvo nepremenených a voľných striel z bezprostrednej blízkosti koša. V druhom zápase chalanom zase začali dochádzať sily, čo sa odzrkadlilo aj na počte faulov, s ktorými sme na konci zápasu mali problémy.


Hlas trénera: „Bánovce sú súperom, s ktorým môžeme a chceme hrať vyrovnané zápasy, takže táto prehra nás veľmi mrzí.“


MBK Liptovský Mikuláš : BBK Bánovce nad Bebravou 46:43 (26:16)


Body MBK LM: Ondruš 11, Talaj 10, Repa 7, Petran a Janík po 6, Antoška 5, Beňo 1


MBK Liptovský Mikuláš : BBK Bánovce nad Bebravou 52:44 (22:20)


Body MBK LM: Talaj 19, Jančuška 8, Petran 6, Kokavec 5, Havran 4, Janík, Antoška a Repa po 3


Pár dní po hosťujúcich zápasoch privítali mladší žiaci Bánovce na domácej palubovke. V domácich zápasoch chceli Bánovčanom vrátiť nevydarený dvojzápas z Bánoviec. Bol to zároveň aj ich posledný dvojzápas v sezóne, ktorú chceli zakončiť víťazstvom. Domáci celok predvádzal skvelý výkon už od samého začiatku. Jediné zaváhanie prišlo v druhej štvrtine prvého zápasu, kedy sme nechali súpera odskočiť na rozdiel 10 bodov, zvyšok zápasu sme však dokázali zabrať a ukoristiť tesnú výhru v prvom zápase. Polčasové skóre druhého zápasu bolo veľmi vyrovnané, chalanom sa však v tretej a štvrtej štvrtine podarilo zabrať, súperovi bodovo odskočiť a dotiahnuť zápas do víťazného konca.


Hlas trénera: „Počas oboch zápasov chalani hrali s obrovským nasadením a chuťou za čo si zaslúžia veľkú pochvalu a som rád, že táto ich snaha a naozaj výborná hra boli ocenená dvoma vyhratými zápasmi. Na týchto víťazstvách majú zásluhu aj rodičia a všetci diváci, ktorí nás  prišli povzbudiť a vytvorili naozaj skvelú domácu atmosféru, ktorá nás hnala dopredu."
Autor: Tomáš Császári | Nedeľa, 26. Máj 2019 11:16

Podobné články: