Gerec Ondrej

"Grgi"

Tabuľky

Kadeti v úvode sezóny neuspeli so Svitom ani so Spišskou Novou Vsou

Kadeti MBK LM sa na úvod sezóny predstavili na domácej palubovke. Na sobotný zápas proti Spišskej Novej Vsi nastúpili veľmi dobre, keď v úvode zápasu vyhrávali už 8:0. Remíza na polčase predpovedala zaujímavú druhú polovicu, no poslednú štvrtinu zápasu zvládli hráči Spišskej Novej Vsi oveľa lepšie a zápas tak dotiahli do víťazného konca.

MBK Liptovský Mikuláš : Spišská Nová Ves 63:82 (31:31)

Body MBK LM: Lupták 17, Rázga 13, Václav 10, Gerec 9 (3 trojky), Belluš 7, Devečka 5, Lepiš 2

Opačný začiatok zápasu sa odohral v nedeľnom zápase proti Svitu. Rozdiel 19 bodov na polčase sa podarilo chalanom stiahnuť na 8 bodov po tretej štvrtine, no hostia vysokou úspešnosťou strelby v druhom polčase predčili mikulášskych kadetov, ktorí sa naopak v závere zápasu strelecky trápili.

MBK Liptovský Mikuláš : BKM Svit 70:83 (27:46)

Body MBK LM: Václav 25, Rázga 16, Devečka 10, Belluš 7, Gerec 6, Lupták 4, Lepiš 2

Autor: Tomáš Császári | Streda, 11. Október 2017 21:24