MBK LM otvára prípravku pre deti s ročníkom narodenia 2008 a mladších na ZŠ Janka Kráľa aj na ZŠ čs brigády!
Najbližší víkend budú v akcii všetky naše družstvá!

Hlavní partneri




Mediálni partneri




Najbližšie zápasy

So, 02. Dec 2017 00:00 - KADETI
MBK Liptovský Mikuláš
vs. BSC Bratislava


So, 02. Dec 2017 00:00 - ŽIACI
Dolný Kubín
vs. MBK Liptovský Mikuláš


So, 02. Dec 2017 00:00 - STARŠÍ MINI
MBK Liptovský Mikuláš
vs. Bánovce nad Bebravou


Ne, 03. Dec 2017 00:00 - KADETI
MBK Liptovský Mikuláš
vs. Inter Bratislava


So, 16. Dec 2017 00:00 - KADETI
Sereď
vs. MBK Liptovský Mikuláš




Náhodný hráč

Ďaďo Adam

Ďaďo Adam
"Ďaďko"

Tabuľky

1.  Nitra             6 5 1 552:377 11 2.  Sereď             6 5 1 517:392 11 3.  Inter             5 4 1 420:328 9 4.  Spišská Nová Ves  4 4 0 341:257 8 5.  Žilina            5 3 2 418:345 8 6.  Levice            5 3 2 405:389 8 7.  MBK LM            6 2 4 417:474 8 8.  Považská Bystrica 5 2 3 412:392 7   9.  Svit              4 3 1 308:301 7 10. Prievidza         5 1 4 352:390 6 11. Banská Bystrica   5 1 4 288:429 6 12. Žiar nad Hronom   5 0 5 291:441 5 13. BSC Bratislava    5 0 5 264:470 5

Starší žiaci
LMbasket - Starší žiaci
Horný rad zľava: Andrej Kubovčík, Tomáš Smolík, Martin Sochor, Mark Lukáč, Dávid Devečka, Martin Králik - tréner
Dolný rad zľava: Samuel Václav, Peter Belluš, Timotej Lupták, Ondrej Gerec, Ondrej Mikula

Tréningy

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
1600 - 1800 - 1600 - 1730 - 1600 - 1730

Informácie



Najbližšie zápasy



Odohrané zápasy

Streda, 01. Apríl 2015 16:00Rožňava vs. MBK Liptovský MikulášSobota, 28. Marec 2015 09:00Martin vs. MBK Liptovský MikulášSobota, 28. Február 2015 11:00Kežmarok vs. MBK Liptovský MikulášSobota, 31. Január 2015 10:00MBK Liptovský Mikuláš vs. MartinSobota, 17. Január 2015 11:00MBK Liptovský Mikuláš vs. Rožňava



Hráči

Belluš Peter

Belluš Peter

Ďaďo Adam

Ďaďo Adam

Devečka Dávid

Devečka Dávid

Gerec Ondrej

Gerec Ondrej

Kubovčík Adam

Kubovčík Adam

Lukáč Mark

Lukáč Mark

Lupták Timotej

Lupták Timotej

Mikula Ondrej

Mikula Ondrej

Osipov Alexander

Osipov Alexander

Rázga Adrián

Rázga Adrián

Smolík Tomáš

Smolík Tomáš

Sochor Martin

Sochor Martin

Tabuľka

Stredoslovenský pohár - skupina východ
1. Rožňava    12 10  2 877:693 22
1. Kežmarok   12  7  5 709:578 19  
3. MBK LM     12  5  7 784:751 17
4. Martin     12  2 10 622:928 14